Авто

Названо найбільш дієві способи економії палива в автомобілі

Приборна панель

Далеко не рідко зустрічається сценарій, коли паливний бак майже порожній, а найближча заправка знаходиться в 10-20 кілометрах. Втім, навіть в такому випадку можна доїхати до неї без особливих проблем.

У більшості випадків паливний датчик попереджає водія про необхідність заправки, коли в баку залишається до 7 літрів бензину або солярки. На такому залишку можна проїхати не менше 70 кілометрів, а при дотриманні наступних алгоритмів – навіть більше. По-перше, варто відключити споживачі енергії на зразок кондиціонера або клімат-контролю. Взимку варто вимкнути підігріви сидінь і дзеркал.

Додаткова економія можлива за допомогою правильного поводження з педаллю «газу» і гальма: потрібно забезпечувати невисокі обороти мотора (не більше 2 тисяч об/хв). Незалежно від трансмісії варто активувати підвищену передачу, відмовившись від спортивного режиму і активації кік-дауна.

Читайте також:  Суд назвав випадки, в яких водій не має пропускати пішохода

Під час заторів можна заглушити двигун, якщо стоянка затягнулася на хвилину і більше. Підкачка шин забезпечить невисокий опір коченню і меншу витрату палива. Оптимізація аеродинаміки – теж хороший спосіб економії: наприклад, весь вантаж на поклажі на даху краще перемістити в вантажне відділення.

Джерело: dni24

Залишити коментар