Авто

Ferrari може випустити реінкарнацію моделі F40

Ferrari F40

Компанія Ferrari працює над автомобілем з індексом SP42, який являє собою реінкарнацію моделі F40 і буде випущений в єдиному екземплярі.

Як повідомляє видання Supercar Blog, компанія Ferrari може випустити реінкарнацію моделі F40 — інсайдери стверджують, що прем’єра унікального автомобіля може відбутися вже в найближчі кілька днів. Суперкар повинен отримати індекс SP42 і буде випущений в єдиному екземплярі. Його дизайн буде натхненний легендарною моделлю F40, а силову установку, швидше за все, запозичать у F8 Tributo — це 3,9-літровий V8 з бітурбонаддувом потужністю 720 кінських сил і семиступінчастий «робот» з подвійним зчепленням.

Читайте також:  Найбільш надійні та ненадійні кросовери: названі лідери

Інших подробиць про унікальний суперкарі Ferrari поки немає, але чутки про це цілком можуть виявитися правдою, враховуючи що компанія час від часу випускає в єдиному екземплярі автомобілі з індексом SP для найвідданіших клієнтів марки. Ferrari F40 дебютувала в 1987 році до 40-річчя компанії, ставши останньою моделлю, розробленою за життя Енцо Феррарі. Крім того, F40 став першим автомобілем для доріг загального користування, який зумів подолати позначку в 320 кілометрів на годину.

Залишити коментар