Авто

Суперкар Ford GT з карбоновим кузовом оцінили в 1,8 мільйона євро

Ford GT Le Mansory

Ательє Mansory виставило на продаж суперкар Ford GT з кастомним карбоновим кузовом і форсованим до 710 кінських сил мотором. За двухдверку, випущену в трьох примірниках, хочуть виручити 1,8 мільйона євро (57.5 мільйонів гривень).

Оголошення про продаж одного з суперкарів Ford GT у версії Le Mansory виявили на німецькому сайті Mobile. Інженери Mansory замінили американському купе кузов на композитний, встановили нову оптику, переналаштували двигун, додали спортивний вихлоп і гоночні 21-дюймові колеса.

Салон також видозмінений: дизайнери Mansory прикрасили інтер’єр вуглепластиком, встановили нові крісла, обшили дверні карти і отвори, а також передню панель і стелю алькантарою. В ательє з гордістю відзначають, що»майже жоден компонент Ford GT не залишився недоторканим”.

Суперкар Ford GT Le Mansory – одне з найдорожчих творінь епатажного ательє. Проекти з Rolls-Royce Cullinan виявилися майже в два рази дешевше, а в порівнянні з добре укомплектованим новим Ford GT ціна тюнінгового купе виросла чотириразово.

Читайте також:  Коли краще міняти літню гуму на зимову

Джерело: Mobile.de

Залишити коментар