Суспільство

Степанов розповів про роботу дитячих садків восени

Максим Степанов

У разі потрапляння дитячого закладу в “червону” зону, він буде закритий на два тижні. Дитячий садок знову зможе приймати дітей, коли епідемічна ситуація в регіоні покращиться.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів про роботу дошкільних дитячих установ в осінній період. У разі погіршення епідситуації дитячий сад буде закритий на 14 днів, заявив Степанов під час онлайн-брифінгу.

Дошкільні дитячі установи, як і школи, не братимуть дітей, якщо населений пункт потрапить в “червону” зону карантину.

“Рівні небезпеки визначаються за трьома критеріями, встановленими в державі. Це кількість завантажених ліжок, критерій за кількістю тестів на 100 тисяч населення, і останній критерій, який чітко показує динаміку захворювання – це кількість виявлених хворих на 100 тисяч населення за 14 днів”, – пояснив глава МОЗ.

Читайте також:  Чотири області України ризикують потрапити в червону зону щодо COVID

За його словами, в залежності від цих критеріїв встановлюється рівень небезпеки.

“Коли ми говоримо про “червоний” рівень небезпеки, в районі або місті припиняється робота шкіл і дитячих садів – всіх освітніх установ”, – наголосив Степанов.

Він додав, що населений пункт, район або ж вся область потрапляють в певну зону на 14 днів. Тобто дитячі садки закриваються на цей період. Коли ж епідемічна ситуація покращиться, то заклад зможе повноцінно відновити свою роботу.

Залишити коментар