Авто

Hyperion XP-1 – водневий гіперкар з запасом ходу 1600 км і розгоном до сотні за 2,2 секунди

Hyperion XP-1

Великі автомобільні бренди вже багато років намагаються вирішити проблему автономності електрокарів. Компанія Hyperion представила новий суперкар XP-1. Новинка має дальність ходу 1600 кілометрів і здатна розганятися до 100 км/год всього за 2,2 секунди, розвиваючи максимальну швидкість 355 км/год.

Новий суперкар Hyperion XP-1 не тільки виконаний у футуристичному стилі, але і демонструє перевагу нових технологій над традиційним підходом до автомобілебудування. Замість акумулятора він використовує водневі паливні елементи, які можна замінити за п’ять хвилин на спеціалізованій заправці. Заявлена Дальність ходу становить понад 1600 кілометрів.

Читайте також:  Дешеві машини в Україні, які майже не ламаються: 6 моделей

Виробник стверджує, що розробка автомобіля йшла довгих 10 років. За цей час над ним попрацювало понад 200 інженерів і дослідників, що втілилося в новій концепції, що вирішує безліч проблем сучасних електрокарів. Крім відмінної автономності, XP – 1 отримав значні динамічні показники. Так, за допомогою високоефективних електромоторів на постійних магнітах, трьохшвидкісний коробці передач і повного приводу він зможе розганятися до 100 км/год всього за 2,2 секунди. Заявлена максимальна швидкість – 355 км/год.

XP-1 отримав металокомпозитний монокок із застосуванням вуглеволокна і титану, а також регульовану незалежну підвіску на подвійних поперечних важелях, виготовлену з надлегкого аерокосмічного алюмінієвого сплаву. Висота дорожнього просвіту регулюється гідравлічною системою. Повна споряджена вага автомобіля складе 1032 кілограми. Виробництво на території США стартує вже в 2020 році. Про ціну поки нічого не відомо.

Читайте також:  General Motors показав ескізи футуристичного купе Chevrolet

Джерело: geeky-gadgets.com