Авто

Складено рейтинг з 3 комфортних седанів преміум-класу

Hyundai Genesis G70

Ексклюзивні седани не завжди володіють високою динамікою, але повинні надавати максимальний комфорт. Тому експерти склали рейтинг з 3 кращих автомобілів преміум-класу.

Перше місце в списку дісталося Genesis G70 від дочірньої компанії Hyundai. Основними перевагами машини можна назвати гідне оснащення, сучасний дизайн і підвищену комфортність. Наприклад, задні крісла відрізняються зручністю, шкіряною обробкою і системою регулювання на 8 позицій. У комплектацію також включені інформаційно-розважальна система з 15 динаміками, парктронік і проекція панелі приладів на лобове скло.

Відразу за “корейцем” розташувався 4-дверний Lexus LS: його сидіння обладнані 2-ступінчастим підігрівом і 7 типами вібромасажу. При цьому їзда відрізняється збільшеною плавністю через адаптивної електронно-керованої підвіски.

Читайте також:  Voxan встановив новий рекорд швидкості для електромотоциклів

Нарешті, третім в рейтингу значиться Mercedes-Benz S-Class, який за багато років заслужив поваги на глобальному авторинку. Експерти особливо відзначають режим роботи, при якому повністю гасяться крени на поворотах.

Залишити коментар