Авто

Jeep анонсував таємничу модель з приставкою Grand

Jeep Grand

Американська марка Jeep опублікувала в соціальних мережах загадковий тизер майбутньої новинки з приставкою Grand і коротким поясненням поняття «грандіозний» на тлі великого каньйону.

Компанія Jeep виклала в соцмережах фотографію Великого Каньйону в штаті Арізона, на тлі якої білими літерами розташувалося тлумачення слова Grand. Знаменитий Гранд-Каньйон в даному випадку виступає уособленням поняття» грандіозний”, яке, судячи з натяку, можна буде застосувати і до новітнього позашляховика. Найімовірніше, таким чином Jeep анонсував таємничу модель з приставкою Grand, якою стане новий флагман Grand Wagoneer або Grand Cherokee наступного покоління. Відроджений позашляховик Grand Wagoneer, згідно з виробничим планом Jeep, повинен стати на конвеєр вже в другому кварталі 2021 року.

Читайте також:  Fiat Panda оновився і вперше отримав повноцінну мультимедіа

Разом з ним, до речі, повинен буде початися випуск і «звичайного» Wagoneer, а нове покоління Grand Cherokee встане на конвеєр тільки в третьому кварталі наступного року. Jeep також опублікував перші фотографії позашляховика Grand Wagoneer, на яких можна розглянути емблему з американським прапором і кнопку запуску двигуна. Позашляховик Jeep Grand Wagoneer буде побудований на рамній платформі пікапа RAM 1500 і розташується на вершині модельної гами. Базовим двигуном стане 3,6-літровий V6 з 48-вольтовою системою eTorque, компанію якому складе 5,7-літровий V8 і трилітровий дизель.

Залишити коментар