Технології

Інсайдер назвав дати анонса iPhone 12, iPad (2020) і нових Apple Watch

iPhone 12

Пандемія коронавірусу змусила найбільших виробників споживчої електроніки переносити презентації нових продуктів. Не стала винятком і Apple, яка вже заявила про зрушення графіка анонсів, хоча і не повідомила оновленої дати проведення традиційного осіннього заходу. За неї це в підсумку зробив відомий інсайдер Джон Проссер, який опублікував передбачувані терміни релізу всіх новинок бренду в цьому році.

У своєму блозі інформатор розмістив передбачуваний графік презентації нових пристроїв Apple. Якщо вірити інсайдеру, то компанія не буде проводити спеціального заходу для анонсу смарт-годин Apple Watch і iPad — обидва пристрої можуть з’явитися у продажу 7 вересні без зайвого шуму за допомогою звичайного прес-релізу.

Читайте також:  Оперативну пам'ять DDR5 для геймерів розженуть до 10 000 МГц

Презентацію iPhone 12 інсайдер прогнозує на 12 жовтня. При цьому передзамовлення на новинки відкриється в день прем’єри, а в продаж смартфон надійде тільки через тиждень.

Ситуація з флагманськими моделями, які отримали приставку Pro, за даними джерела, більш заплутана: показати їх зі сцени Apple може в той же день, але до прилавків магазинів вони доберуться лише в листопаді. Представники вендора заяву Проссера не прокоментували.

Джерело: pocketnow.com