Технології

Apple запустить єдину підписку на всі свої сервіси

Apple TV

Компанія Apple пропонує користувачам своєї продукції різні платні сервіси, кожен з яких оплачується окремо. За даними мережевих джерел, незабаром ситуація зміниться: компанія перейде на комбіновані тарифи нової лінійки Apple One, що об’єднують відразу кілька фірмових підписок в одну — при цьому власники iOS-гаджетів зможуть заощадити на щомісячній оплаті.

За повідомленням видання Bloomberg, кожен з пакетів Apple One буде орієнтований на різні переваги користувачів, тому компанія розділить їх на кілька рівнів. Базова підписка включатиме Apple Music і Apple TV+, в той час як в більш дорогий тариф також увійде ігровий сервіс Apple Arcade. У наступні два пакети будуть додані Apple News+ і додатковий обсяг хмарного сховища iCloud відповідно.

Читайте також:  Кіберспортсмен отримав призові за виграний турнір по CS: GO копченими ковбасками

Єдині підписки будуть працювати з системою Apple Family Sharing, яка забезпечує доступ до сервісів для шести осіб в рамках одного тарифного плану. Ці пропозиції покликані заощадити споживачам від $2 до $ 5 доларів на місяць, залежно від обраного пакета. Наприклад, якщо в даний час сім’я підписана на всі основні послуги Apple і найбільший обсяг сховища iCloud, то їй це обходиться в $45 щомісяця, а Apple One з аналогічним набором сервісів буде на $5 дешевше.

Очікується, що нова підписка з’явиться вже восени цього року після релізу iOS 14 для всіх підтримуваних пристроїв Apple.

Залишити коментар