Авто

З’явилися подробиці про нове покоління Mazda 6

mazda vision coupe concept

Седан Mazda 6 четвертого покоління стане першою моделлю Mazda, побудованої на новій задньопривідній платформі з поздовжнім розташуванням двигуна. Прем’єра новинки повинна відбутися в кінці 2022 року. Про це повідомляє Car and Driver з посиланням на свої джерела.

За даними видання, модель оснастять помірно-гібридною силовою установкою, до складу якої увійдуть знайомий по Mazda 3 бензиновий двигун SkyActive-X і 48-вольтовий стартер-генератор, покликаний допомагати ДВС при розгонах і економити паливо. В якості трансмісії, якщо вірити інсайдерам, запропонують новий восьмиступінчастий «автомат».

Зовні нова Mazda 6 буде сильно нагадувати концепт Mazda Vision Coupe 2017 року, відрізняючись від попередниць модним купеподібним кузовом і підрослими габаритами. Інтер’єр же, як вважають західні колеги, порадує преміальним мінімалізмом і натуральними матеріалами обробки.

Читайте також:  Безпілотний тягач проїхав 1450 кілометрів на 10 годину швидше людини

Про ціну майбутньої “шістки” говорити рано, але вже зрозуміло, що вона буде дорожче нинішньої, яка у нас в Україні коштує мінімум 706 000 гривень.