Авто

Опублікований графік виходу нових моделей Subaru до 2023 року

subaru evoltis

У розпорядженні видання AutoGuide виявився слайд з графіком запуску виробництва нових моделей Subaru до 2023 року. У їх числі відразу три спорткара, електромобіль, розроблений спільно з Toyota, Impreza і XV нового покоління, оновлені Legacy, Outback і Ascent, а також якась позашляхова версія Forester.

Справжність графіка, опублікованого в Instagram видання, в Subaru не підтвердили, проте він виглядає достовірно. Слайд, по всій видимості взятий з внутрішньої презентації компанії, демонструє терміни старту виробництва нових моделей на найближчі три роки. Наприклад, друге покоління спорткупе BRZ встане на конвеєр вже навесні 2021 року, восени того ж року почнуть збирати новий WRX, а через рік до нього приєднається і WRX STI. Таким чином, в розробці знаходяться відразу три спорткара.

AutoGuide графік Subaru

Якість зображення, опублікованого AutoGuide, залишає бажати кращого, проте назви моделей і терміни запуску розібрати можна.

На початок 2022 року запланований старт виробництва першого електрокара Subaru. Очікується, ця новинка з’явиться на ринку під ім’ям Evoltis, в рух її буде приводити 290-сильна установка, а запас ходу складе близько 500 кілометрів. Електромобіль розробляється спільно з Toyota.

В середині 2022 року Subaru приступить до випуску оновлених Legacy, Outback і Ascent, Forester обзаведеться новою версією Wilderness. Судячи з назви, вона буде підготовлена до суворого бездоріжжю.

Impreza змінить покоління тільки в 2023 році, тоді ж почнуть збирати і новий XV, який на деяких ринках продається під назвою Crosstrek.

Всі перераховані терміни відносяться саме до запуску виробництва, так що прем’єри новинок, швидше за все, відбудуться значно раніше. Наприклад, новий BRZ можуть представити вже в 2020 році.

Джерело: Instagram.com/autoguide