Авто

Експерти назвали найбільш надійні сучасні двигуни автомобілів

мотор renault

Експерти склали список найбільш надійних сучасних двигунів автомобілів. Серед лінійки силових агрегатів марок Renault і Nissan найвитривалішими вважаються K4M об’ємом 1,6 л на 105 «конячок» і F4R – 2 л і 143 «коні» потужності.

Мотори відрізняються досить простою конструкцією. У разі грамотного догляду і дбайливого ставлення до двигунів можливо подолати 500 тисяч км. для моделей марки Kia часто використовується двигун G4FA з об’ємом 1,4 л і продуктивністю 107 «коней». Вони здатні долати близько 300 тисяч км. якщо власник своєчасно проводить заміну масла і досить ретельно піклується про відхід, можливе подолання і 500 тисяч км шляху. Самі ходові моделі авто з такими двигунами часто застосовуються в сервісах таксі, а потім пропонуються по трейд-ін для подальшої експлуатації.

Серед продукції Chevrolet поширений двигун B15D2 об’ємом 1,5 л і продуктивністю 106 «конячок». Ресурс ланцюга у цього силового агрегату оцінюється в 200 тисяч км, а в разі її своєчасної заміни може пропрацювати значно довше. Авто марки Volkswagen отримують витривалий BSE 1.6 MPI, що генерує потужність в 102 «конячки». У разі заміни ГРМ після подолання близько 120 тисяч км і контролю стан масла, двигун зможе пропрацювати для забезпечення пробігу в 500 тисяч км. для турбованих версій надійність не стільки висока через високий знос нагнітача.

Читайте також:  У Tesla з'явився дешевий конкурент в Китаї

Honda поставляє свої авто з двигуном R20A, що генерує 120 “коней” потужності. Модель потребує налаштування зазорів клапанів на кожні 80 тисяч км шляху. Двигун чутливий до об’єму палива, однак правильний догляд дозволить проїхати 0,5 млн км. Авто Camry і від Toyota RAV4 раніше оснащувалися атмосферним двигуном 2AR-FE об’ємом 2,5 л. Він генерував 169-181 «конячку» потужності. У разі використання якісного палива, своєчасного проведення ТО, відсутності перегрівів і високих навантажень в непрогрітому стані, дані двигуни можуть пропрацювати досить довго для досягнення пробігу в 0,5 млн км.

Джерело: dni24

Залишити коментар