Політика

Зеленський скликає ВР на засідання щодо “мінімалки”

Верховна Рада

Президент просить народних депутатів перервати канікули і зібратися для вирішення питання з підвищенням мінімальної зарплати.

Президент Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня для розгляду питання про підвищення мінімальної зарплати. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента в п’ятницю, 14 серпня.

Зазначається, що збільшення з 1 вересня “мінімалки” до 5 тисяч гривень – це перший етап. Протягом 2021 року повинні бути реалізовані наступні два етапи підвищення.

Читайте також:  Алієв заявив про перемогу у війні в Нагірному Карабасі

“Упевнений, що депутати проголосують законопроект, поданий президентом України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І протягом 2021-го буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень”, – заявив Зеленський.

За його словами, після підвищення зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

Залишити коментар