Технології

Тестувальники Starlink розповіли про реальну швидкість інтернету від Ілона Маска

Starlink

У червні поточного року SpaceX почала прийом заявок на підключення до супутникового інтернету Starlink. Глава компанії Ілон Маск обіцяв, що його дітище зможе забезпечити швидкість до 1 Гбіт/с при затримках від 25 до 35 мілісекунд. Нещодавно в мережу витекли перші виміри якості з’єднання нового провайдера – і результати поки що далекі від обіцяних.

Starlink speed

Попередні підсумки тестування “космічного інтернету” з’явилися на сайті онлайн-сервісу Speedtest. Згідно витоку, найкращий час затримки, який вдалося зафіксувати автору вимірювання, склав 21 мс, максимальна швидкість скачування досягала 45,9 Мбіт/с, завантаження — 10,1 Мбіт/с.

Читайте також:  Apple помітно ускладнила ремонт iPhone 12

Найгіршим показником після проведення декількох вимірів став пінг в 94 мс, а середній, за даними джерела, «плавав» в діапазоні від 30 до 40 мс. Такі результати можна назвати середніми за мірками традиційних провайдерів – втім, варто відзначити, що мережа Starlink зараз працює в режимі закритого бета-тестування, а фактична кількість ретрансляторів, виведених на орбіту, набагато менша запланованого.

Starlink speed

Раніше в мережі з’явилися перші знімки антен, необхідних для підключення до супутникового інтернету SpaceX і фірмових роутерів компанії, які готуються до релізу в корпусах незвичайної форми. Зараз взяти участь в тестуванні можуть лише користувачі, що живуть в північній частині США і на півдні Канади. Дата глобального запуску мережі Starlink і тарифи на послуги зв’язку компанією ще не оголошені.

Читайте також:  Британська компанія розробила автомобільне скло з доповненою реальністю

Джерело: old.reddit.com

Залишити коментар