Авто

Mercedes-Benz розповів про інноваційне підсвічування салону нового S-Class

Mercedes-Benz S-Class

Компанія Mercedes-Benz розповіла про нове фонове підсвічування салону, яке буде доступне в седані S-Class наступного покоління. Німецькі інженери пов’язали інноваційне освітлення з функціоналом автомобіля.

Амбієнтне підсвічування нового S-Class являє собою безліч волоконно-оптичних кабелів, зроблених з повністю прозорого покриття. Світлодіодні стрічки проходять через дверні панелі, торпедо, центральну консоль, а також уздовж підлоги і задніх сидінь. Кожен оптичний кабель складається з 250 світлодіодів, які разом створюють єдину безперервну лінію світла по периметру інтер’єру автомобіля.

Mercedes-Benz S-Class

Інноваційне освітлення інженери інтегрували з технологіями допомоги водієві. Наприклад, при виникненні небезпечної ситуації на дорозі, система моніторингу сліпих зон попередить водія про можливе зіткнення за допомогою яскраво-червоного підсвічування салону. Крім того, в пакеті Warmth and Comfort атмосферне освітлення буде працювати разом з системою підігріву елементів інтер’єру.

Читайте також:  Штрафи з камер автофіксації можна не платити: водіїв штрафують незаконно

Mercedes-Benz S-Class

Як і в попередньому S-класі атмосферне підсвічування буде працювати разом з мультимедійною системою, клімат-контролем, режимом масажу крісел і ароматизаторами. Створити унікальну атмосферу в салоні автомобіля можна буде натисненням однієї кнопки, або за допомогою голосової команди.

Mercedes-Benz S-Class нового покоління дебютує 2 вересня.

Mercedes-Benz S-Class

Наприкінці липня стало відомо, що новий Mercedes-Benz S-Class отримає інноваційний проекційний дисплей з підтримкою технології доповненої реальності. Новий дисплей буде виводити дані на лобове скло, використовуючи для відображення область, аналогічну 77-дюймовому телевізору.

Джерело: Daimler

Залишити коментар