Політика

Зеленський затвердив святкування Дня Незалежності

Україна

Традиційно в День Незалежності передбачається проведення урочистостей за участю представників органів влади.

Президент Володимир Зеленський підписав указ Про відзначення 29-ї річниці незалежності України. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з документом, Кабінет міністрів повинен розробити і забезпечити реалізацію заходів з відзначення 29-ї річниці незалежності України з урахуванням вимог щодо запобігання розповсюдженню хвороби COVID-19.

Зокрема, 23 серпня в День Державного прапора в Києві, інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах України, військових частинах повинні бути проведені офіційні церемонії урочистого підняття Державного прапора.

Читайте також:  Опозицію Білорусі закликали визначитися щодо Криму

У День Незалежності України, 24 серпня, у Києві, інших населених пунктах передбачається проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, учасників ООС / АТО і громадськості.

Крім того проведуть церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків і місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність, загиблих учасників Революції гідності, учасників ООС / АТО.

Передбачені також тематичні культурно-мистецькі, медійні, виставкові та інші заходи з донесенням громадянам інформації про важливі події та персоналії української історії, досвід національної держави.

Ще Кабмін має намір організувати церемонії вручення державних нагород, заохочувальних відзнак особам, які внесли значний вклад у здобуття незалежності, захист її суверенітету і територіальної цілісності.

Залишити коментар