Технології

Tesla може почати випуск розумних годинників

Tesla Xplora

Зовсім недавно стало відомо про дивний проект між норвезькою компанією XPLORA Technologies AS, яка займається розробкою дитячих смарт-годинників, і Tesla. У заявці, яку XPLORA Technologies AS подала в Комісію із зв’язку США (FCC), запрошено дозвіл на продажі норвезького виробу на території США. Примітно те, що партнером у цій заяві вказана Tesla Motors.

На даний момент не зовсім зрозуміло, навіщо Tesla брати участь в такій операції, адже сфери роботи компаній кардинально різняться. Годинники, які XPLORA Technologies AS хочуть продавати в США, створені для відстеження активності дітей і дозволяють відправляти голосові повідомлення і заздалегідь написані текстові повідомлення. Важко повірити, що Tesla раптом вирішила випускати гаджети для дітей, портал Electrek вже запропонував пояснення цього процесу.

Читайте також:  Нова технологія значно розширює можливості переносних пристроїв

Як повідомляє видання, Tesla, можливо, придбала технології XPLORA Technologies AS. Це може пояснювати, чому компанія згадана в розділі «партнери». Цілком ймовірно, що компанія Ілона Маска дійсно хоче використовувати платформу Smartwatch Xplora, так як вона спрямована на дітей, а значить, проста у використанні і має високий ступінь захисту від перехоплення даних.

З огляду на те, що останнім часом з’являється все більше сторонніх додатків на Apple Watch, які можуть розблокувати машини Tesla, компанія могла задуматися над створенням власного годинника, які стали б новими ключами від машини.

Залишити коментар