Технології

Tesla може почати випуск розумних годинників

Tesla Xplora

Зовсім недавно стало відомо про дивний проект між норвезькою компанією XPLORA Technologies AS, яка займається розробкою дитячих смарт-годинників, і Tesla. У заявці, яку XPLORA Technologies AS подала в Комісію із зв’язку США (FCC), запрошено дозвіл на продажі норвезького виробу на території США. Примітно те, що партнером у цій заяві вказана Tesla Motors.

На даний момент не зовсім зрозуміло, навіщо Tesla брати участь в такій операції, адже сфери роботи компаній кардинально різняться. Годинники, які XPLORA Technologies AS хочуть продавати в США, створені для відстеження активності дітей і дозволяють відправляти голосові повідомлення і заздалегідь написані текстові повідомлення. Важко повірити, що Tesla раптом вирішила випускати гаджети для дітей, портал Electrek вже запропонував пояснення цього процесу.

Як повідомляє видання, Tesla, можливо, придбала технології XPLORA Technologies AS. Це може пояснювати, чому компанія згадана в розділі «партнери». Цілком ймовірно, що компанія Ілона Маска дійсно хоче використовувати платформу Smartwatch Xplora, так як вона спрямована на дітей, а значить, проста у використанні і має високий ступінь захисту від перехоплення даних.

З огляду на те, що останнім часом з’являється все більше сторонніх додатків на Apple Watch, які можуть розблокувати машини Tesla, компанія могла задуматися над створенням власного годинника, які стали б новими ключами від машини.

Читайте також:  iPhone 12 показали «вживу» в ефірі американського телешоу [ВІДЕО]

Залишити коментар