Технології

Microsoft розширить можливості однієї з найстаріших функцій Windows

Windows 10

Сполучення клавіш Ctrl-C і Ctrl-V знайомі користувачам сімейства операційних систем Microsoft вже не перше десятиліття. Механізм роботи звичної функції практично не змінювався за всі роки своєї історії, не рахуючи сторонніх утиліт для «апгрейду» буфера обміну. Але з появою Windows 10 у власників ПК з’явилося більше можливостей для взаємодії з цим інструментом, а незабаром софтмейкер серйозно розширить його функціональність з коробки.

Windows 10

У тестовій збірці Windows 10 під кодовим номером 20185 з’явилася модифікована панель буфера обміну, яка повністю змінить принцип роботи класичної функції. У новій версії операційна система може зберігати в тимчасовій пам’яті не тільки текст – заодно підтримуються зображення і HTML-контент.

Читайте також:  На головній сторінці Chrome з'явилася реклама

Нововведення дозволять легко «копіпаст» GIF-анімації і смайлики, як це реалізовано в клавіатурі Gboard. При бажанні історія буфера обміну легко видаляється, а поборники конфіденційності можуть і зовсім відключити її в налаштуваннях системи.

Windows 10

Отримувати доступ до вмісту буфера обміну користувачі Windows 10 можуть вже зараз за допомогою комбінації клавіш Windows + V (не більше 25 останніх записів), а весь його вміст може спільно використовуватися на всіх пристроях з Windows 10 при активації функції «Автоматично синхронізувати текст, який я копіюю» в меню буфера обміну у вкладці «Синхронізація між пристроями».

Очікується, що новий програмний інструмент з’явиться вже з наступним оновленням Windows 10, але точну дату виходу нововведення в реліз розробники поки не оголосили.

Читайте також:  Google запустила «майже безкоштовний» VPN-сервіс

Джерело: techradar.com

Залишити коментар