Авто

У мережі показали легендарний Land Rover Defender нової генерації

Land Rover Defender

На полігоні виробника випробували легендарний Land Rover Defender нової генерації. У мережі показали можливості позашляховика, що долає водні перешкоди.

Новий Land Rover Defender отримав пластикову підлогу на одному рівні з порогами. Це полегшує очистку транспорту. Недоліком машини назвали нерегульовані задні пасажирські крісла. Особливістю позашляховика є відсутність рами, що не вплинуло на жорсткість кузова за рахунок використання матеріалів, зроблених на базі сучасних технологій. В авто можна збільшувати дорожній просвіт з 291 до 361 мм завдяки ліфту пневматичної підвіски. Під переднім бампером є місце під лебідку, яка допоможе витягти транспорт з ям. Land Rover Defender без проблем переміщається в умовах бездоріжжя.

Читайте також:  Технологический флагман Volkswagen получит новую платформу

Перевагами авто назвали шумоізоляцію, оздоблювальні матеріали, наявність відеокамер, в тому числі під машиною. Круїз-контроль дозволяє подолати гори та інші перешкоди шляхом натискання на одну кнопку. У позашляховику є різні настройки і режими роботи. Defender переміщається у воді на глибині до 90 см, при цьому в салон не потрапляє жодна крапля. Перша партія авто складається з 130 одиниць по 1.6 млн гривень за кожну. Пізніше з’явиться і більш дешева комплектація. Авто отримає силові установки об’ємом 2 л потужністю 200 і 240 л. с., а також 400-сильний агрегат ємністю 3 л.