Технології

TikTok очолив список найбільш завантажуваних додатків в світі

Tiktok

Аналітична компанія Sensor Tower опублікувала рейтинг найбільш завантажуваних додатків у світі станом на липень 2020 року. Перший рядок списку зайняв TikTok, що належить китайській компанії Douyin. Примітно, що соціальна відеомережа стала лідером як в магазині App Store, так і на майданчику Google Play.

Sensor Tower

Найбільш завантажувані програми, липень 2020

Кількість завантажень TikTok перевищує позначку в 65,2 мільйона, що на 21,4% вище показників аналогічного періоду 2019 року. Незважаючи на конфлікт з урядом США, саме на американську аудиторію припадає найбільша кількість завантажень, яка становить 9,7%. Другою країною за популярністю TikTok стала Індонезія, на яку припадає 8,5% завантажень.

Другий рядок займає клієнтський додаток Facebook з 53,5 мільйонами завантажень: з них 23,1% припадає на Індію і 9,1% — на Індонезію. У п’ятірці лідерів також опинилися Zoom, Instagram і WhatsApp. Аналітики Sensor Tower відзначають істотний приріст кількості завантажень у Snack Video. Після видалення соціального відеоредактора з індійських магазинів Google Play і App Store було помічено збільшення популярності програми в 3,7 рази, що призвело до 28,8 мільйона завантажень в липні.

Дані Sensor Tower враховують тільки унікальні установки, які зараховуються лише при первинному завантаженні програми через обліковий запис Google Play або App Store. Також представники компанії відзначають, що об’єднують показники декількох версій одного і того ж додатка.

Джерело: gizchina.com