Технології

Google розповіла про шість нових функцій Android TV

Android TV

У “філії” Google Play для Android TV налічується вже близько 7000 додатків, а самі розумні телевізори давно переросли статус однозадачних пристроїв. Розробники операційної системи опублікували в своєму офіційному блозі новий пост, присвячений шести її функцій, що готуються до релізу, і розкрили особливості кожної з них.

У список прийдешніх нововведень популярної ОС на базі Google Android незабаром увійдуть відразу кілька функцій, які будуть корисні як власникам ТБ, так і розробникам софта:

Читайте також:  Створено гель для друку їжі на 3D-принтері

Google Play Instant on TV дозволить отримувати доступ до додатка, не встановлюючи його на пристрій. Раніше така можливість з’явилася на деяких смартфонах — з її допомогою можна випробувати програму, не забиваючи пам’ять свого пристрою.

Android TV

Емулятор Android TV з підтримкою Google Play – функція для розробників, що спрощує тестування їх додатків. Наприклад, вони зможуть перевірити роботу підписок, не використовуючи прив’язку до конкретного пристрою.

Покупки за допомогою PIN-коду-користувачі отримають можливість придбання цифрового контенту за допомогою введення PIN-коду замість пароля від облікового запису Google Play, заощадивши час на наборі символів з пульта дистанційного керування.

Читайте також:  LG представила домашні накопичувачі енергії великого об'єму

Android TV

Gboard TV. Набір тексту на телевізорі стане простішим – клавіатура Google включатиме нові опції, такі як голосовий та інтелектуальний набір тексту.

Автоматичний режим з низькою затримкою – функція, яка зробить ігри на телевізорі більш плавними за рахунок відключення постобробки, знижуючи швидкість відгуку під час ігрової сесії.

Поліпшення бібліотеки Leanback дозволять розробникам спростити навігацію по додатках. Завдяки модернізації бібліотеки вкладок перегортання заголовків мультимедіа, навігація по вкладках і оптимізація коду для коректної роботи інтерфейсу на мобільних пристроях і телевізорах стануть простіше.

Дата релізу оновленої стабільної версії Android TV, що включає зазначені функції, буде оголошена пізніше.

Читайте також:  Глава Xiaomi розповів історію назви компанії

Джерело: android-developers.googleblog.com