Економіка

Всесвітній банк виділить $160 млрд на боротьбу з COVID-19

Світовий банк

Кошти будуть спрямовані на забезпечення широкого економічного зростання і підвищення середніх доходів у країнах, що розвиваються.

Всесвітній банк виділить до 160 мільярдів доларів на боротьбу з наслідками пандемії COVID-19. Про це заявила прес-служба СБ.

“У відповідь на пандемію COVID-19 Світовий банк вжив заходів для швидкого реагування і має намір направити до 160 мільярдів доларів протягом 15 місяців, до 30 червня 2021 року”, – зазначено в повідомленні.

Відзначається, що кошти будуть спрямовані на підтримку країн із низьким рівнем доходу і держав, які страждають від нестабільності, конфліктів та насильства.

Читайте також:  Російська нафта подешевшала в півтора рази за рік

“Оскільки країни, що розвиваються, стикаються з безпрецедентною медичною, соціальною та економічною кризою, яка ставить під загрозу десятиліття прогресу в області розвитку, місія Світового банку залишається як ніколи актуальною”, – зазначив президент СБ Девід Мелпас.

Також він назвав пріоритети організації на майбутній фінансовий рік (до 30 червня 2021 року).

“Забезпечення широкого економічного зростання (у країнах, що розвиваються) і підвищення середніх доходів за рахунок розширення доступу до <...> електроенергії і чистої води, розширення охоплення цифрових фінансових послуг, зміцнення верховенства закону і забезпечення зростання та розвитку приватного сектора”, – резюмував Мелпас.

Залишити коментар