Технології

Дизайнери показали концепт літака майбутнього

PriestmanGoode

Британські фахівці представили свій погляд на авіатранспорт постпандемійної епохи.

Фахівці британського дизайн-бюро PriestmanGoode представили концепт салону пасажирського літака майбутнього, який, на думку авторів проекту, може з’явитися для захисту людей під час авіаперельотів після періоду пандемії коронавірусу. Нова розробка повинна підвищити безпеку людей і знизити ймовірність поширення інфекції.

PriestmanGoode

Дизайнери пропонують крім перейменування економ-класу В Pure Skies Zones і бізнес-класу В Pure Skies Rooms поміняти також і компоновку салону. У Pure Skies Zones запропоновано крім стандартного компонування створити окремі зони для пасажирів, які подорожують поодинці або невеликими групами.

Читайте також:  Китай випробував свій перший багаторазовий космічний корабель

PriestmanGoode

Особливістю літаків за версією PriestmanGoode має стати використання матеріалів, що створюють, по‑перше, атмосферу затишку і спокою, по‑друге, легко піддаються знезаражувальній обробці. Дизайнери пропонують відмовитися від кишеньок в спинках передніх сидінь — замість них планується використовувати кріплення для сумок. Кожен складаний столик буде оснащуватися бездротовою зарядкою для гаджетів і вбудованим ультрафіолетовим знезаражувачем. Сидіння запропоновано обшивати особливою тканиною, яка дозволить під час посадки пасажирів відображати інформацію.

PriestmanGoode

У зоні Pure Skies Rooms для кожного пасажира дизайнери мають намір організувати ізольовані простори, відокремлені шторами на всю висоту салону. У розпорядженні мешканців цього міні-лаунжу виявиться особистий гардероб, окремі багажні полиці і власна мультимедійна система з великим дисплеєм, на який можна виводити інформацію з гаджетів.

Залишити коментар