Суспільство

Ілон Маск сказав, що піраміди в Єгипті побудували інопланетяни

Ілон Маск і піраміди

Ілон Маск любить вражати народ. Чого тільки варті червоні шорти за $ 70 або вогнемет за $500. Тепер же він несподівано заявив, що піраміди в Єгипті побудували інопланетяни. Це викликало хвилю обурення, крім того, сам мільярдер був запрошений в країну для ознайомлення з її історією.

У п’ятницю Ілон Маск на своїй сторінці в Твіттері несподівано заявив, що єгипетські піраміди побудували інопланетяни. Невідомо, що спонукало мільярдера на подібні одкровення, але його слова не залишилися без уваги. Через якийсь час міністр міжнародного співробітництва Єгипту Ранія аль-Машат звернулася до Ілона Маска із запрошенням відвідати країну, щоб він переконався: національне надбання створено звичайними людьми.

Трохи пізніше глава Tesla випустив ще один пост з посиланням на статтю з BBC, де дається вичерпна розповідь про будівництво пірамід і життя тих, хто спорудив ці споруди. Незважаючи на це, на заяви Ілона Маска вже відреагували громадські діячі Єгипту. Так, археолог Захі Хавасс розповів про знайдені ним могили будівельників пірамід. На його думку, це повністю розвінчує теорію про вищі сили і інопланетян, котрі прилетіли з космосу.

Поки неясно, чи прийме Ілон Маск пропозицію відвідати єгипетські піраміди.

Джерело: businessinsider.com

Залишити коментар