Авто

5 популярних в Україні автомобілів з слабкою підвіскою

Volkswagen Passat B5

Клас автомобіля або його вартість нічого не скажуть про надійність ходової частини, тому про складність ремонту або слабкі місця тієї чи іншої машини водій дізнається, коли вже щось застукало, і треба їхати в сервіс. Ми розповідаємо про моделі, чия підвіска не славиться самою невибагливою.

Всупереч поширеній думці дороги в Україні і в країнах Східної Європи не дуже сильно відрізняються за якістю. Тому в основу матеріалу ліг рейтинг, складений польськими механіками в 2019 році. Всі машини-учасниці списку є, як в Старому Світі, так і в Україні. Відповідно і неполадки по ходовій частині у них схожі.

Читайте також:  Tesla звинуватила Nikola в крадіжці дизайну своєї електровантажівки

VOLKSWAGEN PASSAT

У рейтингу виявилося чимало сюрпризів. Наприклад, сюди потрапив популярний німецький седан Volkswagen Passat B5. Нагадаємо, це сімейство випускали з 1996 року. Цікаво, що ходова частина у машини виявилася не така вже погана, але її конструкція дуже складна. Та й щоб обслуговувати автомобіль потрібен спеціальний інструмент. Все це робить ремонт «народної» машини дуже дорогим.

AUDI A4

Седан з внутрішнім позначенням В6 з’явився в 2000 році. Імідж автомобіля не вберіг його від серйозних проблем. Скажімо, в 2004 році виробник провів відкликну кампанію через швидке зносу важелів передньої підвіски. Були навіть випадки повного руйнування опорного важеля.

Читайте також:  Стало відомо, у скільки обходиться будівництво 1 кілометра нової дороги в Україні

AUDI A6

Модель з індексом C5 представили в 1997 році і випускали до 2004 року. Передня підвіска у автомобіля зроблена з алюмінію. Він легкий, але менш міцний, ніж сталь. До того ж, і дорожчий. Зараз комплект важелів передньої підвіски коштує 8 000 гривень, що для вживаної машини недешево. Задня багатоважільна підвіска на повнопривідних версіях quattro витриваліша, а задня балка майже вічна. Але якщо починається сильний «жор гуми» задньої осі, «вилікувати» цю недуга допоможе тільки заміна балки.

FORD MONDEO

У седана третього покоління швидко зношуються стійки і втулки стабілізатора поперечної стійкості передньої осі, виходять з ладу Шруси. Часто потрібна заміна подушок допоміжної балки. Крім того, автомобіль нещадно атакує іржа. Тому перед покупкою підніміть Mondeo на підйомник і уважно огляньте.

Читайте також:  Європейці не поспішають купувати нові авто

OPEL CORSA

Німці розробили модель спільно з FIAT, а в продаж хетчбек надійшов в 2006 році. Мабуть, від італійців автомобіль і перейняв “ніжність” конструкції. У Corsa не можна точно сказати, скільки прослужать наконечники рульових тяг. Іноді досить потрапити в яму або уткнутися колесами в бордюр, щоб наконечники прийшли в непридатність і розповіли про це приглушеним стуком. Також нерідко виходить з ладу ступичні підшипники і швидко зношуються пружини.

Залишити коментар