Авто

Випущений останній екземпляр седана Ford Fusion

Ford Fusion

Американська компанія Ford завершила виробництво останнього седана в своїй модельній лінійці: тепер марка буде випускати тільки позашляховики, кросовери, пікапи і спорткар.

Нинішньої весни Ford оголосив про швидку відставку останнього седана в своїй модельній гамі: Fusion, відомий на європейському ринку під ім’ям Mondeo, вирішено було зняти з виробництва через падіння попиту. У 2019 році в США було продано понад 166 тисяч примірників седана, а ще майже 37 тисяч автомобілів вдалося реалізувати в першому кварталі поточного року. Тепер, як повідомляє видання The Detroit Bureau, випущений останній екземпляр седана Ford Fusion і спадкоємця у нього не буде. Відтепер марка зосередиться на більш популярних позашляховиках, кросоверах, пікапах і спорткарі Mustang.

Читайте також:  Mercedes-Benz вивів на ринок економічну версію знаменитого “Гелендвагена” (Фото)

Місце останнього седана Ford на конвеєрі заводу в мексиканському місті Ермосільо займе новітній Bronco Sport, який стане найдоступнішим кросовером марки. Раніше Ford вже припинив випускати в США такі моделі, як Fiesta, Focus і Taurus, щоб звільнити виробничі площі під більш перспективні новинки. Седани поступово йдуть в історію і У інших марок: Chevrolet недавно відправив на пенсію модель Impala, десяте покоління якої надійшло в продаж в 2014 році. Автомобіль користувався популярністю у поліції і таксопарків, але в 2019 році попит впав до 45 тисяч автомобілів.

Залишити коментар