Суспільство

Капітал Цукерберга вперше перевищив $ 100 млрд

Марк Цукенберг

Акції Facebook різко пішли вгору після недавніх новин про запуск компанією нового сервісу коротких відео Instagram Reels.

Активи засновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга, який є одним з найбагатших людей світу, уперше перевищили 100 мільярдів доларів. Про це в четвер, 6 серпня, повідомляє агентство Вloomberg.

“Власний капітал Марка Цукерберга вперше перевищив 100 мільярдів доларів в четвер, після того як (в акціях, – ред.) Facebook зросла з огляду на (звістку про, – ред.) запуск конкурента TikTok”, – йдеться в повідомленні.

Агентство відзначило, що, згідно з індексом Bloomberg Billionaires Index (BBI), статки в більш ніж 100 мільярдів доларів, окрім Цукерберга, мають ще глава Amazon Джефф Безос і глава Microsoft Білл Гейтс.

Читайте також:  Американець через банківську помилку став багатшим на $2,5 млрд

Крім того, Блумберг уточнює, що за цей рік Цукерберг розбагатів на 22 мільярди, а Безос – на 75 мільярдів доларів.

За підсумками торгів четверга, акції Facebook подорожчали на 6,49%, до 265,28 долара за акцію. У середу Facebook повідомила про запуск сервісу коротких відео Instagram Reels. Як зазначив представник компанії, Reels запускається в більш ніж 50 країнах по всьому світу, включаючи США, Індію, Бразилію, Францію, Німеччину, Великобританію, Японію, Австралію і багато інших.

Залишити коментар