Авто

5 автомобілів, які можуть розорити своїх власників на шиномонтажі

Заміна шин

Шиномонтаж – рутинна процедура, з якою стикається кожен автовласник. Як правило, “перекинути” колеса коштує недорого, але, як показує практика, це поширюється не на всі марки і моделі. Ми розповімо про автомобілі, котрі здатні розорити власника на такій, здавалося б, простій роботі, як зміна коліс.

У деяких автомобілів, процедура шиномонтажу порівнянна з цілою спецоперацією, яка вимагає часу і чималих фінансових витрат. У цьому огляді ми зібрали саме такі машини. Так що не варто заздрити багатим людям. Обслуговування автомобіля-мрії може підкосити фінансовий стан навіть дуже забезпеченої людини. Втім, судіть самі.

MCLAREN F1

Легендарний спорткар з’явився в 1992 році, і з тих пір за ним ганяються колекціонери по всьому світу. Деякі екземпляри коштують зараз близько 15 мільйонів доларів. Але викласти такі гроші за автомобіль мало. Його треба ще й обслуговувати.

Шини на спорткарі наказано міняти раз на три роки незалежно від їх стану. При цьому процедура шиномонтажу обходиться в космічні гроші – 50 000 доларів (1 371 500 гривень). Справа в тому, що Mclaren F1 більше близький до гоночного боліда, ніж до дорожнього спорткару. Через це після зміни «гуми» потрібно виїжджати на гоночний трек і налаштовувати підвіску під новий комплект коліс. Звідси і чимала ціна, адже доводиться орендувати цілий гоночний трек.

BUGATTI VEYRON

Комплект шин для цього спорткара обійдеться в 38 000 доларів (1 043 100 гривень). Їх змінюють раз в 2-3 роки, або кожні 4000 км пробігу. На щастя, налаштовувати підвіску на треку після цього не треба. Так що Veyron, сміливо можна назвати більш «бюджетним» в обслуговуванні, ніж Mclaren F1.

БЕЛАЗ

Це теж автомобіль-мрія, тому як багато хто хоче сісти за кермо цього гіганта ще з дитинства. Для кар’єрного самоскида є два види шин-радіальні і діагональні. Перші зношуються приблизно за 100 000 км, другі ходять в два рази менше. Звідси і ціна. Радіальна “гума” коштує 180 000 гривень за шину, а “прайс” на діагональну може доходити і до 1.7 мільйона за штуку. Плюс-вартість доставки шин до місця, яка сильно різниться. Що стосується робіт, то бортування займає два дні, а установка коліс на самоскид — 2 години.

MONSTER TRUCK

Величезні шини для пікапів з серії Monster Truck найчастіше виробляє компанія Goodyear. Кожна коштує близько 2500 доларів (69 075 гривень). Для того, щоб “накинути” чотири покришки на диски, бригаді з декількох механіків потрібно 50 годин роботи. У підсумку, такий шиномонтаж обходиться в 12 000 доларів (329 000 гривень).

FERRARI F360

Найдоступнішою виявилася бортування коліс вживаного італійського спорткара. Покришки на Ferrari коштують близько 1000 доларів (27 000 гривень) за штуку. Тобто поставити шини на спорткар обійдеться в 110 000 гривень.

Залишити коментар