Авто

10 популярних автомобілів з жахливим світлом фар

Світло фар

Часто буває, що вночі водієві не вистачає світла штатних фар. Та й на одній і тій же моделі фари можуть світити по-різному. Чому так відбувається і у яких машин світло далеко не найкраще?

Зазвичай виробники пропонують прості галогенні фари на машини в базових версіях і ксенонове світло або LED-фари (світлодіоди) в комплектаціях подорожче. Тим самим, як би натякаючи, що більш престижна комплектація авто безпечніша. Та й ксенон зі світлодіодами служать довше, ніж лампи розжарювання.

На цей факт звертають увагу експерти Страхового інституту безпеки США, які перевірили оптику у 165 автомобілів. Вони з’ясували, що завдяки наявності «наворочених» і складних по конструкції фар, модель потрапляє в список безпечних, проте базові версії цієї ж моделі продають зі звичайними фарами, які висвітлюють дорогу набагато гірше. В результаті тесту, незадовільне світло було виявлено у 67% моделей, які перевірялися.

Читайте також:  Флагманський кросовер Hyundai отримав нову версію

Наприклад, протестувавши оптику KIA Soul 2018 року випуску, експерти прийшли до думки, що на кросовері з галогенними фарами треба їхати на 40 км/год повільніше, щоб помітити перешкоду, ніж на такій же машині, але в топовій версії, яку озброїли світлодіодним головним світлом.

Двояка ситуація і у Hyundai Santa Fe минулого покоління. Вищу оцінку заробила версія кросовера з опціонним адаптивним “біксеноном”, а базовий кросовер з галогенками випробування провалив, показавши один з найгірших результатів.

У ще одному корейському кросовері – KIA Sorento Prime ксенонові фари ближнього світла висвітлюють дорогу всього лише на 45 метрів, тоді як, наприклад, Volvo XC60 світить на 96 метрів.

Читайте також:  Складено список з 5 найбільш недооцінених машин всіх часів

Погані результати протягом двох років показує і преміальний кросовер Infiniti QX60. А ось ще список “двієчників”, яких можна зустріти на українському ринку: Audi Q3, Cadillac CTS, Ford Explorer, Mercedes Benz C-класу, Mercedes-Benz CLA, Volkswagen Passat.

Проаналізувавши комплектації машин, американські експерти зробили висновок, що майже завжди виробники пропонують топову оптику в найдорожчих версіях, разом з поворотними модулями, просунутими електронними системами, шкіряним салоном і дорогим мультимедіа. Таким чином, вартість авто легко збільшується на 80%. Дійсно, модель в “топі” стають безпечнішими, але і про базові версії теж непогано було б пам’ятати.

Залишити коментар