Авто

Системи допомоги водієві збоять кожні 12 кілометрів

Cadillac інтер'єр

Некомерційна організація AAA Foundation for Safety Traffic, що займається проблемами безпеки дорожнього руху, опублікувала результати дослідження, яке присвячене роботі електронних асистентів. Висновки невтішні: більшості систем потрібна модернізація і на них не можна цілком покластися, так як вони збоять приблизно кожні 12 кілометрів.

У тестах AAA Foundation брали участь BMW X7, Cadillac CT6, Ford Edge, Kia Telluride і Subaru Outback, оснащені активним круїз-контролем і функцією утримання в смузі. Випробування проходили як на закритих майданчиках, так і на звичайних дорогах. Причому якщо в першому випадку більшість систем показували хороші результати, то в реальних умовах кожні 12-13 кілометрів виникала якась проблема.

Читайте також:  Інтер'єр нових Sandero і Logan розкритий до прем'єри

Найчастіше збої в роботі асистентів приводили до виїзду за межі смуги руху або неправильного позиціонування автомобіля в межах розмітки: наприклад, він зміщувався вліво або вправо, притискаючись до інших машин. До того ж фахівці AAA виявили, що в моделях, де електроніка завідує і розгоном, і гальмуванням, і рулінням, активні системи можуть раптово відключитися, і водій не завжди встигає взяти управління на себе.

“Активні системи допомоги водієві покликані зробити дороги безпечнішими, але по факту ці технології знаходяться на ранньому етапі розвитку, — говорить Грег Бреннон, директор автомобільного підрозділу AAA. – З тією кількістю помилок в роботі зовсім незрозуміло, як вони можуть щось поліпшити, зате очевидно, що в довгостроковій перспективі негативний досвід їх використання відштовхне людей від повноцінних безпілотників”.

Залишити коментар