Політика

Зеленський дав термінове доручення через зростання COVID

COVID-19

Президент доручив невідкладно перевірити готовність лікарень до другої хвилі коронавірусу і забезпечити їх усім необхідним.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну провести перевірку лікарень і забезпечити медиків всім необхідним для боротьби з коронавірусом. Таке повідомлення з’явилося на сайті ОП в суботу, 8 серпня, після публікації статистики про рекордні показники коронавірусу четвертий день поспіль.

“З огляду на стрімке зростання кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні президент Володимир Зеленський дав доручення прем’єр-міністру Денису Шмигалю невідкладно провести комплексну оцінку готовності лікарень для надання допомоги хворим, забезпечити заклади усім необхідним обладнанням”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  У ЄС немає згоди щодо енергетичного ембарго РФ

Також президент доручив уряду забезпечити медичних працівників засобами індивідуального захисту в повному обсязі і посилити контроль за дотриманням карантинних заходів.

Крім того, Кабмін повинен переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму.

“Україна вміє мобілізуватися, якщо треба. Саме час уряду мобілізувати сили для запобігання другої хвилі коронавірусної інфекції, яка може мати страшні наслідки не тільки для економіки, але і для нашого людського капіталу”, – сказав Зеленський.