Технології

YouTube тестує новий інтерфейс для всіх платформ

Youtube Premium

Компанія Google продовжує експериментувати з дизайном популярного відеохостингу YouTube. У вже мережі з’явилися перші скріншоти нового інтерфейсу сервісу на Android-пристроях – надалі ж, за даними мережевих інформаторів, зміни очікують користувачів десктопів і розумних телевізорів.

Youtube Premium experiment

Згідно витоку з закритого бета-тесту нової версії додатка YouTube для Android, одним з головних нововведень інтерфейсу стане панель пошуку. На зміну звичній іконці у формі збільшувального скла прийде пошуковий рядок у браузерній стилістиці, яка замінить звичний логотип сервісу у верхньому лівому куті стартової сторінки.

Читайте також:  Neuralink показала робота, який буде чіпувати людей

Інша зміна стосується взаємодії користувача з його обліковим записом. При запуску програми без авторизації на екрані буде з’являтися спливаюче вікно з пропозицією вхід через обліковий запис Google. Інсайдери припускають, що така «мотивація» дозволить YouTube отримувати більше статистики для показу контекстної реклами — втім, функція носить рекомендаційний характер і не впливає на роботу програми.

Зараз компанією проводиться закрите тестування нового інтерфейсу – більшості користувачів зміни ще недоступні. Дата можливого апдейту дизайну YouTube на підтримуваних платформах джерелом не повідомляється.

Джерело: androidcentral.com

Залишити коментар