Авто

Як правильно мити автомобіль безконтактним способом?

Мити автомобіль

Вибираємо шампунь для безконтактної мийки автомобіля. Якими властивостями повинен володіти якісний склад?

Автолюбителі, які володіють дачними ділянками або проживають у власних будинках, часто мають в господарстві побутові апарати високого тиску (АВД). Ними можна не тільки легко і просто очистити садовий інвентар від землі або «підмести» мощені плиткою доріжки, але і при наявності бачка для миючого засобу (стандартне або опціональне обладнання) вимити кузов автомобіля по безконтактній технології.

Процес виглядає наступним чином. Заливаємо в ємність спеціальний шампунь для безконтактної мийки, який попередньо розводимо в строго певній концентрації. Як правило, виробники вказують діапазон концентрації, наприклад, 1: 4-1: 6. Це потрібно для того, щоб варіювати її в залежності від ступеня забруднень. Наприклад, кузов не такий вже й брудний, припилився і є лише невеликі забруднення, значить робимо розчин менш концентрованим, в даному випадку 1:6. При вже більш сильних забрудненнях і розчин повинен бути сильніше. Потім наносимо піну на кузов. Даємо активним компонентам виконати свою роботу, а саме — змочити забруднення, роздрібнити їх на невеликі за розміром фракції і безпечно відокремити від поверхні. Далі, струменем води з АВД обполіскувати машину і насолоджуємося її чистотою і блиском, якщо, звичайно, досягнутий саме такий результат.

Читайте також:  У новому фільмі про Бонда Land Rover Defender виконає сальто

Щоб очікування виправдалися, важливо вибрати правильний шампунь. Справа в тому, що даний тип миючого засобу з одного боку повинен бути агресивний по відношенню до забруднень. А інакше як, не докладаючи механічного впливу, видалити їх з кузова? Але при цьому склад не повинен завдавати шкоди лакофарбовому покриттю і декоративній обробці (здебільшого «хромованій»). Як відомо хром, під впливом зовнішнього агресивного середовища, такий, як зимові реагенти, може почати облазити вже після двох-трьох сезонів зимової експлуатації машини в мегаполісі. Так навіщо прискорювати цей процес, тим більше, що в гарантійному ремонті дилер, швидше за все, відмовить, пославшись на порушення правил експлуатації авто.

Читайте також:  Камери автофіксації різко збільшили аварійність на дорогах

Ще пара порад. Не наносіть піну на розпечений на сонці кузов. Перед нанесенням піни охолодіть кузов в тіні або струменем холодної води з апарату високого тиску. Якщо машина занадто замурзана, то для початку пройдіться по кузову струменем води, збиваючи бруд, і тільки потім робіть його обробку піною.

Залишити коментар