Авто

Водія BMW оштрафували на 1500 євро за непристойний жест

Водій BMW

Чоловік за кермом кросовера BMW X5 показав середній палець, проїжджаючи повз пункт контролю швидкості на одній з трас округу Верхня Франконія. У цей момент він перевищив швидкісний ліміт на 11 кілометрів на годину. За непристойний жест німця оштрафували на 1500 євро (понад 48 тисяч гривень).

Середній палець 26-річного водія BMW, адресований поліцейським, потрапив в об’єктив камери відеоспостереження. Правоохоронці жест не оцінили: чоловіка звинуватили в образі представників влади.

У підсумку окружний суд міста Кульмбах, федеральна земля Баварія, зобов’язав його виплатити штраф, в 75 разів перевищує стандартну санкцію за перевищення швидкості, яка в Німеччині дорівнює 20 євро (620 гривень). Крім цього, за грубу поведінку німцю на місяць заборонили сідати за кермо.

Читайте також:  Hyundai представив «спортивну» Elantra N Line

Обмеження швидкості на ділянці, по якій їхав чоловік, становить 70 кілометрів на годину. Такий ліміт у Німеччині встановлюють на ділянках сільських доріг, близьких до перехресть або з’їздів на автобани. При цьому загального обмеження швидкості в країні немає: на автобанах рекомендується їздити не швидше 130 кілометрів на годину, проте покарання за перевищення водіям загрожує тільки в тому випадку, якщо вони стануть винуватцями ДТП.

Минулого року Бундестаг відхилив законопроект Партії зелених про введення швидкісного ліміту в 130 кілометрів на годину на всіх автобанах Німеччини – швидкісні траси залишили «безлімітними».

Джерело: Polizei Oberfranken / Facebook

Залишити коментар