Технології

Apple оцінила оперативку для нового iMac дорожче самого моноблока

Apple iMac

Apple відома не тільки своїми гаджетами, але і цінами на аксесуари до них — наприклад, на одних тільки коліщатках для фірмового системника можна заощадити майже $700. Як виявилося, чекає сюрприз і любителів апгрейда “яблучної” техніки: в офіційному магазині вендора з’явилися розцінки на модулі оперативної пам’яті нових iMac — сума максимальної комплектації виявилася ще більш вражаючою.

Apple iMac

Згідно з офіційним прайсом, оснащення молодшої версії 27-дюймового моноблока 128 ГБ оперативної пам’яті обійдеться власнику в $2600 при вартості самого пристрою $1799. Примітно, що мова йде не про екзотичні серверні модулі — журналісти вивчили специфікації iMac і з’ясували, що той підтримує багато поширених моделів планок DDR4 з тактовою частотою 2666 МГц. Подібний комплект можна придбати в роздробі приблизно за $600.

Читайте також:  Створена роботизована тканина, яка здатна змінювати форму і щільність

Варто відзначити, що для самостійного апгрейда ОЗУ розбирання ПК не потрібне — досить зняти ревізійну кришку на задній панелі. Раніше схожа картина спостерігалася на старті продажів десктопа Mac Pro (2019) — тоді за пару модулів сумарним об’ємом 64 ГБ покупцям пропонувалося заплатити $1200. Одним же з останніх дорогих фірмових аксесуарів компанії став двометровий кабель Thunderbolt 3 Pro за ціною пари смартфонів початкового рівня.

Джерело: iclarified.com

Залишити коментар