Технології

Google провела редизайн інтерфейсу Android TV

Android TV

Google продовжує розвивати власну операційну систему, адаптовану для розумних телевізорів і мультимедійних приставок. Черговий апдейт Android TV змінив інтерфейс домашнього екрану ОС, який тепер дозволяє отримати швидкий доступ до підписок, стрімінговим сервісів і популярних додатків.

Android TV

Після оновлення в Android TV з’явилася стрічка з програмами і популярними телевізійними шоу, які часто запускаються. Доступ до неї здійснюється безпосередньо зі стартового екрану, завдяки чому користувачеві не потрібно витрачати час на пошук актуального контенту.

Читайте також:  Всі будинки Великобританії будуть працювати на енергії вітру

Крім того, операційна система тепер пропонує до перегляду тизери найпопулярніших фільмів і шоу, підібраних на підставі інтересів користувачів. При бажанні можна налаштувати відображення кіно і серіалів з обраних стрімінгових сервісів, зв’язавши їх з обліковим записом Google.

Android TV

Нарешті, нова версія Android TV відкриває доступ до передплат на платні сервіси. У разі, якщо під час навігації по меню розумного телевізора або приставки був запущений контент, розміщений на майданчику, до якого користувач не має доступу, Google спростила настройку реєстрації. Досить вибрати пункт “підписатися і встановити”, після чого прив’язка до облікового запису Google і вибір способу оплати пройдуть автоматично. Такий метод істотно скоротить час на введення даних аккаунта і банківської карти за допомогою пульта дистанційного керування.

Читайте також:  Apple уріже комплект поставки торішніх iPhone

Апдейт операційної системи Android TV поширюється хвилями в різних регіонах і поки доступний не на всіх пристроях.

Джерело: techradar.com

Залишити коментар