Політика

YouTube заблокував тисячі каналів, пов’язаних з Китаєм і Росією

Youtube

Канали поширювали як простий спам, так і політичну дезінформацію, пов’язану з подіями в різних країнах.

У компанії Google повідомили, що з квітня по червень заблокували понад 2,5 тисячі каналів на YouTube, пов’язаних з Китаєм і Росією. Відповідне блокування проводилося в рамках боротьби з дезінформацією, повідомляється в блозі Google.

Так, за три місяці компанія заблокувала 2596 каналів, “пов’язаних з Китаєм”, зазначається, що велика їхня частина публікувала “спам і неполітичний контент”, однак був присутній і політичний контент, у тому числі матеріали, пов’язані з боротьбою з COVID-19 в США і протестами проти расової дискримінації.

Читайте також:  ЗМІ назвали компанію, яка будуватиме британські катери

За той же період заблоковані близько 90 каналів, пов’язаних з Росією. Частина публікувала інформацію російською та англійською мовами про ЄС, Литву, Україну і США, інші – російською, німецькою та мовою фарсі про Росію й Сирію, як і про реакцію США на COVID-19, а також інформацію про внутрішню політику РФ і міжнародні питання, йдеться в повідомленні.

Крім того були заблоковані близько 20 каналів, пов’язаних з Іраном.

1 коментар

  • А чё ж не заблокировали канал Алекса Брежнева. На его канале столько говна выливается на США. Он один обсерает Америку больше, чем все эти заблокированные каналы.

Залишити коментар