Технології

Відправитися на прогулянку з собакою Boston Dynamics тепер може кожен

Spot

Робопес від Boston Dynamics встигає скрізь: на заводах Ford, на плантаціях і на випасі овець. Але хіба цього достатньо, щоб бути щасливою «собакою»? Тепер будь-який бажаючий може взяти пса Spot на інтерактивну прогулянку, щоб ощасливити і себе, і робопса!

Технічна компанія Formant з Сан-Франциско запустила програму Walk With Spot, яка пропонує звичайним людям прогулятися по місту з робопсом. Як стверджують самі автори, найкраща частина цієї подорожі полягає в тому, що вам не потрібно нікуди виходити! До місця зустрічі зі Spot можна “дійти пішки” з будь-якої точки світу, головне мати хороше підключення до інтернету.

Читайте також:  Опубліковані «живі» фото PlayStation 5

Так редактору порталу CNET, Лексі Севвідес, пощастило однією з перших прогулятися з робопсом. Для цього їй знадобився тільки джойстик від PlayStation, підключений до ноутбука, і трохи уважності, адже як-не-як, А тепер ви відповідаєте за робота вартістю 74 500 доларів!

На щастя, сильно переживати за те, що ви можете «вбити» робота, не потрібно. Всю найскладнішу роботу Spot бере на себе. “Spot фантастичний, тому що це перший робот, який може чудово орієнтуватися в неструктурованому середовищі”, — пояснює Джефф Ліннелл, генеральний директор Formant.

Як зазначає першопрохідець Лексі Севвідес, вид на екрані, де знаходиться робопес, трохи сюрреалістичний, і здається, що ти граєш в гру, а не гуляєш в реальному часі. Саме тому, Formant не перекладають всі можливості управління тільки на «учасника атракціону». Зробити сальто посеред парку, розігнатися і накинутися на дитину у вас не вийде. Команда Formant віртуально знаходиться на прогулянці з вами і стежить за цим процесом.

Читайте також:  У NASA оголосили вартість відправки астронавтів на Місяць

Зараз кожен бажаючий може подати заявку на участь у тест-драйві, заповнивши форму на сайті Formant. Все, що Вам буде потрібно для участі — це комп’ютер і надійне підключення до Інтернету. (Ігровий контролер необов’язковий, але це робить процес більш захоплюючим.)

Компанія сподівається залучити різних людей до цього досвіду, включаючи дітей та людей, які не мають великого інтересу до технологій. “Громадськість почне щодня взаємодіяти з роботами в нашому світі дуже скоро, і нам потрібно почати звикати до цього”, — пояснює Ліннелл.

Залишити коментар