Авто

У Cybertruck з’явиться міні-версія

Cybertrack

За словами генерального директора Tesla Ілона Маска, компанія «з великою ймовірністю» випустить зменшену версію свого довгоочікуваного Cybertruck для європейського ринку.

У вівторок Ілона Маска запитали про те, чи буде у Cybertruck зменшена версія для Європи, на що він відповів: «дуже ймовірно, що в майбутньому». Також один користувач Twitter припустив, що «зменшення ширини важливіше, ніж зменшення довжини, принаймні, коли мова заходить про міста», генеральний директор Tesla тільки погодився з цим.

Дивно, що ця новина з’явилася вже після того, як в травні Tesla вирішила відмовитися робити машину компактніше (прототип виявився занадто великим для стандартних гаражів). Однак досі неясно, наскільки великим виявиться європейський варіант Cybertruck.

Читайте також:  Kia Stinger став безпечнішим і отримав новий двигун

Як повідомляє портал Electrek, зараз американський ринок пікапів затьмарює продажі в Європі. Цілком ймовірно, що Tesla спробує зробити Cybertruck компактніше спеціально для європейського ринку.

На даний момент, за словами Маска, вже більше 200 000 чоловік зарезервували Cybertruck. Однак за даними аналітиків ця цифра набагато більше і перевищує поріг в 650 000.

Що стосується розмірів машини, то зараз представлений прототип Cybertruck має наступні параметри: 5,9 х 2,03 х 1,9 метрів. За планом, виробництво пікапа почнеться в 2021 році на новому заводі Gigafactory 5 в Остіні. Однак ті, хто хотів би дочекатися європейської міні-версії, швидше за все, чекати будуть ще довго, так як поки немає навіть передбачуваних термінів виходу Cybertruck для Європи.

Залишити коментар