Технології

Ритейлер порівняв статистику браку відеокарт AMD c NVIDIA

AMD vs NVIDIA

Великий німецький ритейлер комп’ютерного обладнання Mindfactory опублікував статистику за кількістю повернень відеокарт на базі чіпів двох конкуруючих вендорів. Підсумки підрахунку неоднозначні – відсоток поломок у “червоних” виявився значно вищим, але при цьому найбільш “нещасливою” моделлю в роздробі відзначилася компанія NVIDIA.

Опублікований звіт включає графічні прискорювачі на базі архітектури NVIDIA Turing (GeForce GTX 1660 Ti і новіше), а також AMD Radeon 5500 XT і більш пізні моделі. Згідно з наведеною статистикою, німецькі покупці віддають перевагу продукції NVIDIA: за звітний період було реалізовано 44 100 «червоних» і 76 280 «зелених» відеокарт.

Читайте також:  Ровер Perseverance дозволить почути звуки Марса

Унаслідок поломки, появи дефектів обладнання та виникнення інших апаратних проблем покупці повернули 1607 пристроїв NVIDIA, і 1452 графічних прискорювачів AMD — 2,1% і 3,3% відповідно. Враховуючи обсяг продажів, відеокарти AMD, за підрахунками ритейлера, виходять з ладу в 1,5 рази частіше.

Відеокарти

Цікаво, що найбільш “невдалою” відеокартою виявилася GeForce RTX 2080 Ti, відсоток повернення якої становить 5,3% від усієї кількості реалізованих моделей. Серед шанувальників заліза AMD найчастіше проблеми виникали у власників Radeon RX 5700 і Radeon RX 5700 XT — на них поскаржилися 3,6% покупців. Однією з найменш проблемних виявилася NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER — всього 1% повернень.

Читайте також:  Google повернула корисну функцію в Chrome для Android

Джерело: tomshardware.com