Авто

Чого категорично не можна робити з акумулятором влітку, щоб він не «помер» взимку

Акумулятор

Багато автомобілістів стикаються взимку з проблемами, пов’язаними з акумулятором. Варто тільки стовпчику термометра опуститися нижче -20, як АКБ розряджається, і привести її до тями вдається не завжди. Однак мало хто знає, що до подібних проблем призводять помилки експлуатації в літній сезон. Ми підкажемо, чого не слід робити з батареєю в спеку.

Сучасні автомобілі – вельми енерговитратні. Велика кількість систем, різних помічників, всіляких електроприводів дають серйозне навантаження на акумулятор. І якщо в системі харчування є якась несправність, або водій неправильно експлуатує і обслуговує батарею свого автомобіля, то вона досить скоро припинить подавати ознаки життя. І трапиться це в самий не підходящий момент. Причому літо для автомобільних акумуляторів — випробування куди жорсткіше морозної зими. І неправильна експлуатації АКБ в спеку може стати серйозним фундаментом для подальших проблем, і передчасного виходу з ладу.

Влітку, особливо в сильну спеку, під капотом автомобіля температура може перевищувати показники стовпчика термометра в два з гаком рази. І це велике випробування для багатьох систем, зокрема, для акумуляторної батареї. Вся справа в тому, що при спеці хімічні реакції всередині АКБ протікають швидше, що веде до її більш швидкої розрядки. До всього іншого, вода в електроліті починає випаровуватися, і її рівень падає. А це, в свою чергу, викликає незворотні процеси сульфатації електродів і пластин батареї, що скорочує їх електропровідність. Через це ресурс АКБ непомітно для автомобіліста скорочується. Причому простий долив електроліту не завжди допомагає (акумулятори бувають і не обслуговуються). Але що потрібно робити, щоб не занапастити акумуляторну батарею завчасно?

Читайте також:  Після штрафів Рада взялася за акциз на пальне: чого чекати автомобілістам

Перш за все, варто вибирати акумулятори відомих фірм. Так, ви трохи переплачуєте за бренд. Але потрібно пам’ятати, що, як і скрізь, в сегменті є свої передовики. І саме вони рухають індустрію вперед, розробляючи і впроваджуючи новітні технології в свою продукцію, наприклад, такі як: низький саморозряд, підвищена ємність і збільшений струм холодного пуску двигуна.

Перевірка напруги, рівня заряду і пускової потужності АКБ повинні входити в перелік обов’язкових періодичних робіт. Робоча напруга варіюється від 13,8 до 14,5 В. а повністю заряджений і справний акумулятор без навантаження повинен видавати 12,6—12,7 в.

Як розповіли фахівці Bosch, візуальний огляд батареї рекомендується проводити не рідше двох разів на рік. Мікротріщини, пошкодження корпусу – не допустимі, і ведуть до витоку електроліту. Також необхідно стежити за чистотою батареї і надійністю її кріплення в акумуляторному відсіку. Якщо на клемах утворилися оксиди, то їх потрібно почистити. Кріплення, котре розбовталося — підтягнути.

Читайте також:  Експерти склали список з 10 надійних автомобілів з дуже великим пробігом

Перед тим, як залишити автомобіль на стоянці, слід переконатися в тому, що його світлові прилади і салонне освітлення вимкнено. В іншому випадку батарея може повністю розрядитися. А цього необхідно уникати. Якщо автомобіль довго простояв на парковці, то АКБ краще зняти і зарядити. При цьому необхідно провести всі контрольні виміри на предмет здоров’я батареї. Перед запуском двигуна необхідно відключити радіо, обігріви, кліматичну установку і фари. Це істотно знизить навантаження на накопичувач.

Якщо автомобіль використовується рідко або відстані поїздок невеликі, то раз на місяць його акумулятор рекомендується заряджати. На маленьких пробігах батарея не встигає заряджатися від генератора автомобіля. А ось при великому пробігу буде краще не перезаряджати батарею. Втім, справна робота таких систем автомобіля, як радіо, навігація, клімат-контроль і світлотехніка — не дадуть цього зробити.

Читайте також:  Експерти розповіли, чому не варто купувати білі автомобілі

Здоров’я акумуляторної батареї так само важливе для автомобіля, як і здоров’я інших систем. Якщо хочете заощадити, то краще витратитись на хороший дорогий акумулятор, стежити за ним і обслуговувати. Тоді і міняти його доведеться раз в 5-7 років. В іншому випадку, є ризик нарватися на неякісну продукцію. А якщо додати до цього спеки, холоду і неправильну експлуатацію, то за новим акумулятором доведеться ходити чи не кожні пару років.

Залишити коментар