Наука

Virgin Galactic і Rolls-Royce створять надзвуковий літак

Virgin Galactic

Компанія з космічного туризму Virgin Galactic підписала угоду з англійським автовиробником Rolls-Royce по розробці надзвукового літака. Озвучивши ці новини, фірма також показала концепт нового проекту.

Надзвукові подорожі – це мета номер один для Virgin Galactic, яка вже більше десяти років займається розробкою космічних апаратів, здатних відправляти людей в короткі подорожі до космосу.

Virgin Galactic

Як повідомляє CNBC, Virgin Galactic зараз буде працювати з Федеральним управлінням цивільної авіації над створенням каркаса, щоб потім пройти сертифікацію всього літака. Також новинний канал нагадує, що раніше венчурний підрозділ Boeing інвестував 20 мільйонів доларів в Virgin Galactic, щоб допомогти компанії побудувати надзвуковий літак.

Читайте також:  Сонце змінило 11-річний цикл. Що це означає

Джордж Уайтсайд, виконавчий директор Virgin Galactic, сказав: “ми досягли великого прогресу і з нетерпінням очікуємо відкриття нових рубежів в області високошвидкісних подорожей”.

Virgin Galactic

До цих нових “рубежів” компанію підведе співпраця з Rolls-Royce, а саме той факт, що автовиробник допоможе в розробці рухової установки для літака, яка буде швидшою, ніж у знаменитих Concorde, двигунів, які розроблялися саме Rolls-Royce.

Зараз компанія націлена на створення літака, який зможе розвивати швидкість до трьох чисел Маха (3672 кілометри на годину). Середня швидкість літаків Concorde була близько 2440 кілометрів на годину. Літальний апарат буде здатний перевозити від 9 до 19 пасажирів і підніматися на висоту до 18 кілометрів.

Залишити коментар