Авто

Ferrari 360 Modena перетворили на лімузин (фото)

Ferrari 360 Modena

В Австралії виставили на продаж унікальний лімузин, побудований на базі суперкара Ferrari 360 Modena. Придбати розкішний автомобіль для вечірок можна за 400 000 доларів (приблизно 11 000 000 гривень за поточним курсом).

За основу унікального лімузина австралійські інженери взяли червоний Ferrari 360 Modena, що випускався з 1999 по 2005 роки. Щоб перетворити італійський суперкар в лімузин, тюнери розрізали кузов моделі навпіл. Потім, за допомогою додаткових алюмінієвих і карбонових деталей фахівці “розтягнули” автомобіль, щоб в ньому з комфортом могли поміститися вісім чоловік.

Ferrari 360 Modena

carsales.com.au

Для більшої зручності інженери посилили підвіску автомобіля, а також змінили механізм відкривання задніх дверей, які тепер виконані у формі «крила чайки». У салоні лімузина встановлені шкіряні сидіння, два телевізори з пультом управління, а також міні-бар і світлодіодне підсвічування для вечірок.

Ferrari 360 Modena

carsales.com.au

Під капотом лімузина Ferrari встановлений заводський 3,6-літровий V8 потужністю 400 кінських сил. Однак, замість традиційної “механіки” агрегат працює в парі з автоматичною коробкою передач, яку інженери взяли від Subaru Legacy GT. Придбати унікальний лімузин можна за 400 000 доларів (приблизно 11 000 000 гривень за поточним курсом). На думку тюнерів, модель буде затребувана у компаній, що займаються прокат автомобілів для вечірок.

Читайте також:  Hyundai зробила автомобіль для складання будинку

Джерело: carsales.com.au

Залишити коментар