Авто

Mercedes-Benz запровадить в свої автомобілі передову технологію безпеки

Mercedes-Benz

У сучасних автомобілях існують як пасивні, так і активні системи захисту пасажирів під час аварії. Автомобілі Mercedes-Benz завжди славилися високим рівнем безпеки і надійності. Як повідомляє прес-центр німецької компанії, нові моделі S-класу запропонують небувалий рівень захисту-перші на ринку фронтальні подушки безпеки для пасажирів задніх сидінь.

Точних даних про принцип роботи технології німецький концерн не розкриває. Відомо, що для реалізації фронтальних подушок безпеки для пасажирів задніх сидінь довелося повністю переглянути всі існуючі концепції. Вся справа в тому, що при розгортанні подушок потрібно враховувати наявність дитячого крісла або його відсутність. За словами представників Mercedes-Benz, система дозволить встановити новий стандарт безпеки для пасажирів задніх сидінь.

Судячи з усього, подушки будуть вбудовані в передні сидіння. Mercedes-Benz підкреслює, що нова система призначена для захисту від лобового зіткнення і вважається піонером в індустрії. Додатково вказується, що технологія зможе ефективно працювати в тандемі з усім вмістом автомобіля, в тому числі з контролем положення, дозволяючи коригувати жорсткість кожного колеса окремо.

Джерело: media.daimler.com

Залишити коментар