Технології

Ілон Маск розповів про нові можливості мозкових чіпів Neuralink

Neuralink

Наприкінці 2020 року заснована Ілоном Маском Neuralink планує провести перші випробування мозкових чіпів на людині. Крім відновлення функцій зору, рухових м’язів і слуху, вони, за задумом інженерів, зможуть значно розширити можливості людини. Після недавнього анонсу “музичного плеєра в голові” амбітний мільярдер розповів про дату майбутньої презентації компанії і ще одну незвичайну властивість перспективної розробки.

За словами бізнесмена, мозкові чіпи Neuralink зможуть значно розширити діапазон частот, чутних їх володарем. Теоретично вухо середньостатистичної людини здатне розпізнавати звук з частотою від 20 до 20 000 Гц. Використання розробок Neuralink, як очікується, допоможе “прокачати” можливості органу слуху, навчивши мозок сприймати ультразвук і звуки з дуже малою частотою коливань.

Крім того, компанія продовжує працювати над тим, щоб нові чіпи були здатні відновити рухи людини з пошкодженим спинним мозком, регулювати рівень гормонів в організмі, або впливати на емоційний стан пацієнта.

Раніше Neuralink опублікувала документ, що описує підключення імплантів до спеціального обчислювального блоку по кабелю USB Type-C для забезпечення високої пропускної здатності. Очікується, що така конструкція дозволить людям з ушкодженнями спинного мозку керувати комп’ютером або смартфоном силою думки. Детальніше про досягнення компанії в області розробки чіпів Ілон Маск пообіцяв розповісти 28 серпня на офіційній презентації.

Читайте також:  YouTube запросить паспорта та банківські картки

Джерело: independent.co.uk

Залишити коментар