Авто

Чому навіть на нових машинах необхідно доливати масло в мотор задовго до ТО

Масло

Навіть якщо масло в двигуні між замінами не встигає опуститися до мінімального рівня, не варто перебувати у впевненості, що все з мотором добре. Ми розібралися, в чому тут заковика і як поправити справу.

Вважається цілком допустимим і нормальним, щоб моторне масло в процесі експлуатації потихеньку зникало з двигуна. Зазвичай цей процес називають загальним терміном»витрата на Чад”. По-перше, поршневі кільця в циліндрах потребують постійної мастилі, а це означає Не менш постійний контакт лубрканта з розпеченими газами в камері згоряння. При температурах понад 1500ºс він просто зобов’язаний перетворюватися в дим хоча б частково. Причому, як показує практика, менш в’язкі масла, особливо класу 0W, які все частіше застосовуються на сучасних моторах, більше схильні до чаду, в порівнянні більш густими класами 5W, 10W і інших.

Читайте також:  Серійний електрокар Hyundai отримає камери замість зовнішніх дзеркал

По-друге, сучасні движки працюють в більш жорстких умовах – при підвищених ступенях стиснення, робочих температурах і інших параметрах. Це ще сильніше погіршує становище мастила в циліндрах. По-третє, все більше двигунів оснащуються системами турбонаддуву, через які “в трубу” теж вилітають помітні обсяги масла.

Чим старше мотор, тим сильніше знос кілець циліндро-поршневої групи і тієї ж турбіни. І тим інтенсивніше відбувається “чад” мастильного матеріалу, притому, що стан і поведінка силового агрегату не викликає ніяких нарікань у власника.

Зауважимо, що ми говоримо зараз лише про цілком штатних процесах, що відбуваються в справному силовому агрегаті. Проте, через їх неминучого присутності вважається, що витрата масла нижче 0,4 літра на кожну 1000 км пробігу — це абсолютно нормально. З цієї причини лише за половину терміну між замінами система мастила цілком може позбутися пари літрів вмісту. А між тим, заправні обсяги моторів найбільш поширених на сьогоднішній день класів легковиків складають, в середньому, лише близько 4 літрів.

Читайте також:  Штрафи з камер автофіксації можна не платити: водіїв штрафують незаконно

Якщо вже на середині інтервалу заміни мастила щуп показує тільки половину штатного рівня в картері, це зовсім не добре для двигуна. Грубо кажучи, якщо рівень мастила в моторі впав в два рази від початкового, що залишився маслу доводиться працювати вдвічі інтенсивніше. Відповідно, його властивості і властивості містяться в ньому присадок спрацьовуються з подвоєною швидкістю.

Через це до кінця встановленого заводом-виробником авто терміну заміни масла в моторі воно може вже просто припинити захист його тертьових частин. Що спровокує особливо інтенсивний знос з усіма витікаючими наслідками. Тому, якщо ви хочете продовжити термін здорового життя мотора свого авто, не варто сліпо довіряти рекомендаціям автовиробника. Слід самостійно і регулярно відстежувати рівень мастила в картері і негайно доливати її в двигун, виявивши на щупі помітне оку падіння.

1 коментар

Залишити коментар