Авто

Позашляховик Toyota Land Cruiser Prado оновився і отримав новий мотор

Land Cruiser Prado

3 серпня Toyota оголосила про початок випуску злегка оновленого Land Cruiser Prado. У автомобіля трохи змінилися комплектації, з’явилися нові системи безпеки, а також зросла потужність двигуна.

Йдеться про модернізовану версію 2,8-літрового дизельного 1GD-FTV. Тепер він розвиває 204 к. с. і 500 Нм (раніше було 177 к.с. і 450 Нм). Тойота заявляє, що за рахунок оптимізації конструкції двигуна витрату палива вдалося знизити на 17%.

Читайте також:  У Chevrolet Corvette знайшли проблеми з якістю коліс

Раніше цей покращений ДВС дебютував на оновлених Hilux і Fortuner.

Поки мова йде про Land Cruiser Prado для ринку Японії, але незабаром новий мотор стане доступний і на інших. Зокрема, ті ж Hilux і Fortuner вже отримали ОТТС з таким «серцем», хоча ціни ще не оголошені.

На додаток до цього на Land Cruiser Prado почали встановлювати оновлену версію Toyota Safety Sense 2.0. Система навчилася заздалегідь визначати пішоходів і велосипедистів. Плюс до цього тепер функції попередження про покидання смуги і розпізнавання дорожніх знаків включені в усі комплектації в якості стандартного обладнання.

Читайте також:  Mazda перетворила CX-30 в електромобіль

Серед опцій з’явилася медіасистема з 9-дюймовим екраном. Вона підтримує підключення смартфонів.

В Японії Land Cruiser Prado з новим мотором коштує від 4 285 000 ієн (~1 070 000 гривень) до 5 530 000 ієн (= 1.4 мільйона гривень). Терміни появи в України не називаються. У нас Prado з колишньою версією 2,8-літрового дизеля оцінюється мінімум в 1 152 729 гривень.