Авто

Водія позбавили прав за регулювання склоочисників

Склоочисник

Власник Tesla Model 3 потрапив в аварію, намагаючись відрегулювати швидкість роботи склоочисників, і був оштрафований на 200 євро з позбавленням прав на місяць.

Як повідомляє видання Auto Motor und Sport, інцидент стався в німецькому місті Карлсруе недалеко від французько-німецького кордону. Власник електромобіля Tesla Model 3 повертався ввечері додому з роботи і потрапив у сильний дощ. Марно намагаючись збільшити швидкість роботи склоочисників, які не справлялися з потоками води, водій в результаті вилетів на узбіччя і зачепив електрокаром кілька дерев. Дорожня поліція відправила матеріали по аварії в окружний суд міста, де власника Tesla визнали винним у необережному водінні.

Читайте також:  Як в Європі карають за непристебнутий пасок в авто. Інфографіка

У підсумку водія позбавили прав за регулювання склоочисників строком на один місяць і призначили штраф розміром в 200 євро. Справа в тому, що в мінімалістичному інтер’єрі Tesla Model 3 інтенсивність роботи «двірників» налаштовується виключно через меню сенсорного екрану на центральній панелі. Суддя постановив, що тачскрін в салоні Tesla є «електронним пристроєм», а значить, користуватися ним в русі заборонено незалежно від мети. Вирок є остаточним і не підлягає апеляції.