Авто

Німецька автокомпанія створила електромобіль за «принципом LEGO»

еВиѕѕу

Німецька компанія Electric Brands розробила електромобіль, який дозволяє покупцям самостійно «перемикати» дизайн машини, немов конструктор Lego. eBussy може бути представлений відразу ж в 10 різних конфігураціях кузова: кабріолет, універсал, пікап або фургон, туристичний автобус або навіть позашляховик для пересіченій місцевості.

eBussy має цифрові зовнішні дзеркала заднього виду, керовану додатком систему зв’язку і “гнучке” рульове колесо, яке можна переставити на ліву чи праву сторону в залежності від запиту водія.

Читайте також:  Як будуть виглядати нові Logan, Sandero і Sandero Stepway

Повної зарядки невеликого акумулятора машини вистачає на 200 кілометрів ходу, проте окремо можна замовити збільшену ємність, тоді запас ходу складе до 600 кілометрів. Час зарядки становить близько 3 годин.

“еВиѕѕу був розроблений відповідно до принципу Lego”, – йдеться на сайті компанії Electric Brands. “Залежно від варіанту шасі, ви можете легко і швидко адаптувати свій eBussy до ваших потреб. Вам не потрібні ніякі спеціальні інструменти, ви не повинні працювати в NASA, просто іноді потрібна невелика допомога, щоб зняти модуль і поставити інший”.

еВиѕѕу також пропонує два типи шасі: один для їзди по дорозі, а інший підходить для пересіченій місцевості. Кожен з них може йти в комплектації з будь-яким видом кузова.

Читайте також:  Стала відома ціна кросовера, який буде випускати ЗАЗ

Варіант “автобус” — ідеально підходить для поїздок по дорогах для декількох осіб, “ящик” — для невеликих перевезень, “пікап” — відмінно підійде для відкритих перевезень, а “кемпер” – варіант для тих, хто відправляється в далеку подорож і їм необхідний холодильник, плита і телевізор.

Типи конфігурацій еВиѕѕу

Типи конфігурацій

Кожна з цих конфігурацій має свою ціну, однак творці стверджують, що навіть після покупки будь-якої з модульних конструкцій споживачі «не застряють з нею назавжди і можуть змінити її самі». Це означає, що деякі деталі кузова клієнти потім зможуть докупити окремо.

Ціни на найпростішу комплектацію eBussy будуть починатися з 510 тисяч гривень (15 800 євро), найдорожча модель «кемпер» буде коштувати близько 930 тисяч гривень (28 900 євро).

Читайте також:  Hyundai зробила автомобіль для складання будинку

Залишити коментар