Авто

5 авто, в яких найскладніше міняти масло

Заміна масла

Навіть така, здавалося б, проста процедура, як заміна моторного масла, може коштувати автовласникові неймовірних зусиль і величезних сум грошей, повідомляють аналітики видання «Автовзгляд». Журналісти вибрали п’ять моделей авто, в яких поміняти технічну рідину навряд чи вдасться самостійно.

Як правило, мова йде про суперкари, власники яких явно не лагодять автомобіль своїми руками. На першому місці за складністю процедури заміни масла стоїть Bugatti Veyron. Щоб в двигуні з’явилося нове мастило автослюсарям доводиться витрачати по 27 годин. Вся справа в тому, що відпрацювання зливається з силового агрегату Veyron з 16 отворів. А щоб до них дістатися, необхідно зняти колеса, гальмівні механізми, задні підкрилки і верхній обтічник. Вся вищеперелічена робота оцінюється в суму близько 640 000 гривень.

Читайте також:  Українцям розповіли, скільки податків доведеться заплатити при продажі авто

На другому місці опинився спорткар Lamborghini Huracan LP: у нього “всього” 8 зливних отворів, доступ до яких забезпечується через зняття технологічної кришки з 50 болтами.

Третє місце – у Porsche Carrera GT. У випадку з цим автомобілем складність полягає в тому, щоб підібратися до масляних фільтрів, які обов’язково потрібно міняти. Не дарма автомеханіки беруть за заміну масла у автовласників близько 6 300 доларів або 163 000 гривень.

У Ferrari 488, щоб дістатися до чотирьох зливних отворів, потрібно демонтувати аеродинамічні панелі і задній дифузор, що займає досить велику кількість часу і сил у фахівців. Крім того, механікам, щоб провести процедуру, потрібен спеціальний інструмент.

Читайте також:  Найбільш дешевий кросовер Nissan: турбомотор і цифрова «приборка»

Нарешті, несподіваний учасник списку – Renault Kaptur. У представника середнього класу паркетних позашляховиків є одна істотна проблема: через вплив дорожніх реагентів у нього намертво закисають болти, якими кріпиться захист двигуна. Іноді без сторонньої допомоги їх просто неможливо відкрутити, що змушує автовласників їхати на СТО і платити 200 гривень за заміну масла.

Залишити коментар